6 põhjust, miks rasedana kleit laenutada

Pitsist kolmveerand varrukatega põlviniulatuv kleit rasedale

Toon siin postituses välja 6 erinevat põhjust, miks on rasedana mõistlikum kleit ostmise asemel, hoopis laenutada

Kuigi shoppamine on üks suur stressimaandaja ning naistena meeldib meile kõike ilusat oma kappi kuhjata, ei ole see alati kõige mõistlikum tegu. Eriti kui oled beebiootel. Nii võib mõni pikk, pilkupüüdev õhtukleit jääda vaid peale üht kandmiskorda kappi rippuma. Kas poleks vahva kui saaksid seda kleiti siiski kanda, aga seejärel tagasi anda?

Ilmselt unistad ka sina garderoobikapist, kus võiks igakord kümnete ja kümnete (uute!) kleitide vahel valida.

Lühike oranzikas rasedakleit ja pikk lilleline raseda kleit

Pulmapidu, peoõhtu, sünnipäev, fantaasiapildistamine või baby shower- naistena seisame me alati valiku ees, mis tipneb juba kuulsaks saanud hüüdega : „Aga mul pole ju midagi selga panna!“.

Ja kes tahakski siis igal fotol ühe kleidiga olla? Siinkohal tuleb appi kleidilaenutus, mis lubab sul igal üritusel originaalselt särada.

Terviklikkus loeb

Sageli broneerime, tähtsa sündmuse eel, esimesena aja profimeiki ja soengusse, mis võtab suure osa eelarvest. Beebiootel olles jääb mõnikord tahaplaanile aga kleidivalik, sest lihtsalt ei ole energiat mööda poode joosta ning lihtsam on mõelda, et vana lemmikleit „ajab ka asja ära!“.

Mõnikord see nii ongi, kuid uus kleit, mis tõstab sinu enesekindluse lakke, on siiski kirsiks tordil. Seega, miks mitte ennast ja ka teisi külalisi üllatada?

Boonus: Hiljem saad beebiootusajal tehtud pilte uhkusega vaadata- milline kaunis tulevane ema!

Aja kokkuhoid

Uue ja selle „õige“ kleidi leidmisele võib, raseduse ajal, kuluda halvimal juhul terve sinu päev. Kleidilaenutuses on kõik kaunid kleidid riidepuul- ainult vali, proovi ja laenuta.

Nii säästad mitmeid väärtuslikke tunde, mida võiksid kulutada hoopis sellele, et peoõhtuks mõni uus meigi- või soengunipp selgeks õppida!

Mugavus

Kui peoõhtu on läbi, ei pea sa enam oma pead vaevama, kuidas kleiti sobivalt puhastada või kuhu see hoopis nüüd hoiule panna.

Kleidilaenutuses saad sobiva kleidi laenutada tervelt kolmeks päevaks ja peale seda tagastada selle “kantud” kujul. See tähendab seda, et puhastus ja korratus on juba kleidilaenutuse hinnas ning sina ei pea sellega enam oma pead vaevama.

Säästlik mõtlemine

Korraliku ja kauni peokleidi soetamiseks peaksid arvestama paarisaja euroga. Kui mõelda nüüd, mitu korda sa seda hiljem kannad ei pruugi ost end ära tasuda. Samuti ei pruugi sellel olla järelturgu, sest nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid maitseid.

Kleidilaenutusest saaksid paarisaja euro eest rentida kleidi lausa neljaks või viieks ürituseks ning kauba peale saad teadmise, et just sinust saab peo säravaim täht.

Uus stiil

Mõtleme nüüd nii, et kui sul oleks piisav eelarve uue kleidi jaoks, siis mida sa teeksid? Tõenäoliselt läheksid sa otsejoones vanadesse, tuttavatesse poodidesse, et valida sealt kleit, mis on nö kindla peale minek.

Kleidilaenutuse suurest valikust leiad aga mitmeid erinevaid kleite, mida proovides avastad kindlasti omale uue lõike ja stiili, mis just sinu seljas rabav välja näeb. Kui oled siiani kandnud lühikesi kleite, siis kuidas sa muidu teaksid, et ka üks maani sätendav iludus võib sinu seljas nii veetlev välja näha? Meil kehtib reegel- kes ei proovi, ei saa ka teada!

Asendamatud- beebiootusekleidid

Olgem ausad, kellel oleks kapis vaba ruumi mõne suure tüllkleidi või lihtsalt kleidi jaoks, mida vaid korra viimasel raseduskuul fotoshoodiks kasutasid? Seepärast ongi beebiootusekleidid pildistamiseks või baby showeriks omaette asendamatu kategooria. Hea on teada, et kui beebipidu või fotoshoot on tulemas, saad selleks üheks korraks omale kauni kleidi lihtsalt laenutada.

Teksti on kirja pannud Triin Tisler

Loe veel

Minu 3 lapseootust läbi fotode

Minu 3 lapseootust läbi fotode

Kolm rasedust ja kolm erinevat varianti, kuidas seda piltidele jäädvustasin. Ehk saab keegi minu kogemusest mõtteid, milliste fotodega soovib oma lapseootust meenutama jääda. Esimene rasedus - ainult kodused pildid Esimest last oodates, peaaegu 16 aastat tagasi aastal...

Kes või mis on Kaunis Kleit Kleidilaenutus?

Kes või mis on Kaunis Kleit Kleidilaenutus?

Tere. Minu nimi Katrin ja ma olen Kaunis Kleit Kleidilaenutuse asutaja. Iga naise garderoobist leiab vähemal või rohkemal määral kleite, nii ka minul, aga ikka on peole või pildistama minnes tunne, et tahaks midagi teistsugust, midagi uut. Oma kolmandat last oodates...

7 asja, mida teha enne sünnitust

7 asja, mida teha enne sünnitust

Oled juba mitu kuud jõudnud nautida seda mõtet, et varsti - varsti saab sinust ema, su kõht kasvab ja tähtaeg aina läheneb. Enne kui sinust saab ema ja elu muutub mitmeid kordi vahvamaks,  leia selle imelise ja tundmatu uue olukorra eel, hetkeski aeg, et pööra...